تماس با ما
021-25441600
021-25441500

پکیج روفتاب چیست ؟

پکيج روفتاب یا پکیج یکپارچه پشت بامی ,دستگاهي است که فرآيند سرمايش را بدون نياز به چيلر و فرآيند گرمايش را به کمک آب گرم موتورخانه و يا پکيج حرارتي انجام مي دهد. طريقه فرآيند سرمايش پکيج بدين صورت است که مايع مبرد پس از ورود به کويل سرمايشي با عبور  از هواي ايجاد شده توسط فن پکيج به بخار تبديل شده و بدين ترتيب گرماي هواي ورودي گرفته شده و هواي سرد خروجي ايجاد مي شود.فرآيند گرمايش پکيج هم بدين صورت است که آب گرم خروجي از ديگ موتورخانه و يا پکيج گرمايشي وارد کويل هاي گرمايي پکيج يونيت شده و با عبور هوا از روي اين کويل ها, هواي گرم خروجي ايجاد مي شود.همانطور که ذکر شد مزيت پکيج يک پارچه بودن آن و عدم نياز به چيلر و به صرفه بودن آن نسبت به سيستم هواساز است.

در واقع پکیج روف تاپ یک هواساز یکپارچه با کویل DX میباشد که جهت توزیع هوا میبایست کانال رفت و برگشت به آن متصل شود .
با توجه به قدرت هوادهی بالا و امکان ایجاد گردش هوای مناسب و همچنین قابلیت تامین و تزریق هوای تازه ، پکیج روف تاپ برای مکان هایی که دارای حجم فضا و ارتفاع سقف زیاد و تراکم نفرات و یا تردد بالا  میباشد بسیار مناسب است .
اغلب مورد استفاده پکیج روف تاپ در سالن های همایش ، رستوران و تالار ، اماکن ورزشی و تفریحی ، سوله های صنعتی و کارخانجات ، انبارهای مواد غذایی و فاسد شدنی و ….. است.

پکیج روفتاپ لنزور

پکیج روف تاپ لنزور در ظرفیت های 20 ، 25 و 30 تن تبرید موجود میباشد.
این پکیج قابلیت کارکرد در شرایط حاره ای را دارا بوده  و دارای کمپرسور کوپلند و دانفوس می باشد .
پکیج روف تاپ لنزور دارای مبرد R410a بوده و کمپرسور آن به مدت 5 سال و سایر قطعات آن به مدت 18 ماه از زمان نصب و راه اندازی تحت گارانتی شرکت تهویه آذین البرز میباشد.

دانلود کاتالوگ