تماس با ما
021-25441600
021-25441500

دستگاه هواساز

دستگاه هواساز نوعى وسيله تبادل حرارت مرکزى دو فصلى است که ميتواند عمليات تهويه مطبوع همچون رطوبت زنى، رطوبت گيرى، تصفيه، گرمادهى و گرماگيرى را بر روى هوا انجام دهد. تبادل گرمايش و سرمايش اين دستگاه از طريق کويل مي باشد.

در حالت گرمايش سيال عامل ميتواند آب گرم و يا بخار باشد و در حالت سرمايش سيال عامل آن آب سرد و يا انواع مبردها ميباشد. انتقال اين گرما يا سرماى توليدى در اين دستگاه به طريقه اجبارى و از طريق فن دستگاه صورت مي گيرد.

اين سيستم براى مراکز بزرگ و آپارتمانها، بيمارستانها، ادارات و… مناسب است و در مناطق مرطوب بهتر از فن کويل است زيرا سيستم فن کويل داراى شبکه لوله کشى بوده و رطوبت محيط و زمين سبب پوسيدگى زودرس آن ميشود در حالى که کانال کشى در سيستم تهويه مطبوع سالهاى زيادى دوام مى يابد.

هواساز ها با استفاده از عبور هوا از میان کویل سرمایش خود هوا را خنک می کنند و امکان رطوبت زنی هوا در زمستان، تصفیه هوا و حتی گرفتن رطوبت اضافی هوا در تابستان را ایجاد می نمایند.

در صورت استفاده از هواساز می توانید از هوای تازه بیرون استفاده کنید و به هر میزان که مایل بودید به آن رطوبت زنی نمائید. این موضوع خصوصاً در زمستان که رطوبت هوا اندک است مورد توجه قرار می گیرد. همچنین با استفاده از قرار گیری چند فیلتر در محل عبور هوا می توانید علاوه بر استفاده از هوای خنک در تابستان و هوای گرم در زمستان نسبت به تمیزی و کیفیت هوا نیز اقدام موثری انجام دهید. در صورتیکه مایل به نصب و استفاده از فیلتر در مسیر عبور هوا باشید لازم است در زمان سفارش موتور و فن دستگاه هواساز موارد را با تولیدکننده یا فروشنده مطرح نمائید تا نسبت به افزایش احتمالی قدرت موتور و فن دستگاه هواساز جهت تامین افت فشار ایجاد شده هوا در فیلترهای مسیر اقدام نمایند.

هواساز لنزور
هواساز لنزور در ظرفیت های درخواستی کارفرما طراحی و تولید می گردد .
این هواساز ها قابلیت کارکرد در شرایط مختلف را دارا بوده و به عنوان پنل داخلی دستگاه های سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد .
قطعات هواساز لنزور به مدت یکسال از زمان نصب و راه اندازی تحت گارانتی شرکت تهویه آذین البرز میباشد.