تماس با ما
021-25441600
021-25441500
داکت اسپلیت

داکت اسپلیت

داکت اسپلیت تقریبا متداول‌ترین و پرفروش سیستم تهویه مطبوع پروژه ای در ایران است. این دستگاه به طور کلی از یک یونیت داخلی(اواپراتور)  و یک یونیت خارجی (کندانسور ) تشکیل شده است و توسط یک جفت لوله مسی بهم متصل شده اند. یونیت داخلی در فضای داخلی سقف کاذب ورودی واحد ها و راهروی اتاق ها نصب می شود ویونیت خارجی بر روی بام یا تراس قرار می گیرد .
در سیستم داکت اسپلیت ، برای سرمایش ازسیکل برودتی دستگاه استفاده می شود و برای گرمایش با قرار دادن یک کویل مجزا جلوی یونیت داخلی و اتصال آن به پکیج های گرمایشی یا موتورخانه می توان گرمایش محیط را با هزینه برق ناچیز تامین نمود و سیستم رادیاتورهای قدیمی داخل واحد ها را حذف کرد .
در یونیت های داخلی دستگاه قابلیت اضافه شدن هوای تازه به هوای برگشتی محیط وجود دارد که باعث ایجاد هوایی با کیفیت و دمای مطلوب در خروجی دستگاه می شود .
نکته بسیار حائز اهمیت در سیستم اسپلیت طراحی دریچه و کانال متناسب با ظرفیت هوادهی دستگاه و ظرفیت سنجی صحیح فضا ها می باشد که این امر موجب کمترین میزان تولید صدا در فضای داخلی واحد میگردد .
تیم فنی و مهندسی شرکت تهویه آذین البرز مشتریان گرامی را بصورت رایگان در این زمینه راهنمایی می نماید.

انواع داکت اسپلیت :

در رابطه با انواع این دستگاه باید گفت که تولید این محصول در 2 مدل‌ عمده صورت می گیرد 1- داکت اسپلیت معمولی با کمپرسور دور ثابت 2- داکت اسپلیت اینورتر با کمپرسور دور متغیر.
منظور از اینورتر استفاده از فناوری دور متغیر در کمپرسور BLDC است. بزرگترین اختلاف بین داکت اسپلیت اینورتر با معمولی در سرعت و حجم متغیر مبرد آن است که در نوع معمولی سرعت و حجم انتقال مبرد ثابت است.
سطح صدای کم‌تر، عمر‌ مفید بیشتر، سرمایش و گرمایش سریع‌تر و در انتها مصرف انرژی کمتر، از برتری‌های اینورتر نسبت به انواع معمولی آن است.
داکت اسپلیت معمولا برای مغازه ها ، واحد های مسکونی و اداری ، اتاق های سرور ، فضاهای تمیز بیمارستانی و … در ظرفیت های پایین و برای سالنهای سینما و فضاهای تجاری بزرگ در ظرفیت های بالا طراحی می گردد که با توضیحات فوق مشخص می گردد، قابلیت نصب برای همه فضاها از محاسن این دستگاه می باشد .

داکت اسپلیت

داکت اسپلیت های اینورتر لنزور

داکت اسپلیت های اینورتر لنزور از ظرفیت های 2تن تبرید (24000بی تی یو) تا 5تن تبرید (60000 بی تی یو ) بصورت تکفاز و سه فاز ، با کمپرسور اینورتر و گاز R410A عرضه می گردد .
این دستگاه ها دارای ابعاد مناسب یونیت داخلی ، بهترین ظرفیت واقعی سرمایش و گرمایش  و بیشترین ظرفیت هوادهی و فشار استاتیکی بوده که سطح صدای دستگاه در استاندارترین حالت ممکن جهت ایجاد فضای آرام برای کارفرمای محترم پروژه می باشد.
شرکت تهویه آذین البرز محاسبات ظرفیت سنجی ، جانمایی و طراحی سایزینگ کانال و دریچه را بصورت کاملا مهندسی و رایگان در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.
ضمنا کمپرسور داکت اسپلیت های اینورتر لنزور به مدت 5 سال و سایر قطعات آن به مدت 18 ماه از زمان نصب و راه اندازی تحت گارانتی شرکت تهویه آذین البرز میباشد.

دانلود کاتالوگ